Kosmetologia estetyczna

WYPEŁNIACZE ZMARSZCZEK

Kwas hialuronowy

Wygładzanie zmarszczek, lifting twarzy, wypełnianie fałdów nosowo-wargowych, opadających kącików ust, korekta kształtu/powiększanie ust, korekta kształtu nosa, rzeźbienie kości policzkowych/owalu twarzy. Wraz z wiekiem nasza skóra traci elastyczność i sprężystość, widoczna staje się utrata jędrności i rozpoczyna się proces starzenia, powstawania zmarszczek, bruzd i linii. Wypełniacze to rozwiązanie całkowicie naturalne i bezpieczne, dające natychmiastowe i długo trwające efekty. Składają się one z całkowicie naturalnej substancji obecnej w ciele każdego człowieka – kwasu hialuronowego. Odpowiada on za zatrzymywanie wody, nailżenie i rewitalizację skóry. Efektem zabiegu jest spłycenie zmarszczek, bruzd i linii, które utrzymuje się około 12 miesięcy, a w przypadku wolumetrii twarzy (nadawaniu utraconej objętości) do 24 miesięcy. Zabieg trwa około 20 min., a pacjent może powrócić do swoich zajęć zaraz po nim. 

Umów wizytę

Botoks

Niezwykle popularny w ostatnich latach botox jest preparatem wykorzystywanym w medycynie estetycznej i przeznaczonym do niwelowania oraz całkowitego usuwania zmarszczek. Odpowiednia ilość wstrzykniętej substancji prowadzi do blokady przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego, co powoduje rozluźnienie poszczególnych mięśni. Mięśnie przechodzą w stan ″uśpienia″. W tym czasie skóra jest wygładzana, gdyż rozluźnione mięśnie nie są w stanie się silnie kurczyć. Umożliwia to wygładzenie zmarszczek, a co za tym idzie osiągnięcie naturalnego i wypoczętego wyglądu skóry.

Umów wizytę
TOKSYNA BOTULINOWA
Naturalna metoda stosowana do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa to aplikowanie małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej. Dzięki śródskórnym iniekcjom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Zabiegi mezoterapii (np. mezolifting) są jedną z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skóry. Mezoterapia umożliwia wprowadzenie pod skórę aktywnie działających substancji (np. kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, glutation, amino kwasy, witaminy, kofeina, sole mineralne, pierwiastki śladowe itd.), które nie są w stanie przeniknąć samodzielnie przez całą grubość skóry. Rewitalizacja skóry następuje szybko i skutecznie, dlatego mezoterapia jest znacznie bardziej efektywna od drogich kosmetyków i wymyślnych zabiegów.

Umów wizytę

Profhilo

PROFHILO to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości. Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry. Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.

Umów wizytę
ODZYSKAJ PIĘKNĄ SKÓRĘ I MŁODOŚĆ W 5 MINUT!
ZABIEG Z KWASEM HIALURONOWYM EJAL 40

Ejal 40

EJAL 40 to produkt zawierający najnowszą generację kwasu hialuronowego. Kiedy zostanie wstrzyknięty pod skórę, bardzo intensywnie stymuluje aktywność fibroblastów, co zwiększa naturalną produkcję kolagenu i elastyny Dodatkowo EJAL 40 przeciwdziała utracie naszego własnego kwasu hialuronowego, czyli opóźnia naturalne procesy starzenia się skóry.

Umów wizytę

Sunekos

SuneKOS 200 LUX i SuneKOS 1200 MAX to prawdziwa innowacja wśród preparatów z kwasem hialuronowym. To opatentowane połączenie sześciu aminokwasów wzbogacone kwasem hialuronowym, które wspólnie oddziałują na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji. Zdecydowanym plusem terapii preparatami SuneKOS LUX oraz MAX jest uzyskanie bardzo subtelnego i naturalnego efektu modelowania twarzy, który jest natychmiast widoczny. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać około 10 dni. Efekt utrzymuje się do 6 miesięcy.

Umów wizytę
nowatorska mezoterapia okolic oczu, twarzy, szyi i ciała
zaawansowany stymulator tkankowy

Amy eyes

AMI Eyes jest to zaawansowany stymulator tkankowy, zaprojektowany do zabiegów mezoterapii igłowej okolic oczu i doliny łez z efektem wypełnienia, niepowodujący skutków ubocznych w postaci grudek lub zastojów limfatycznych. Nałożony na skórę stymuluje ją do produkcji większej ilości kolagenu i elastyny. W efekcie znacznie poprawia się struktura i wygląd skóry właściwej. Dodatkowo produkt wspomaga regenerację skóry od wewnątrz. Sekretem tej kuracji odmładzającej jest to, że preparat AMI Eyes zawiera Polinukleotyd (PDRN).Jest on bezpieczny w stosowaniu przez ludzi i nie powoduje skutków niepożądanych.

Umów wizytę

Neofound

Neofound to preparat będący boosterem (biostymulatorem), polecanym w zabiegach niwelujących niedoskonałości t.j: brak elastyczności, przebarwienia, utrata objętości, niejednolity koloryt, drobne zmarszczki, nierówności na powierzchni skóry, rumień. Neofound zawiera gamę doskonale zbilansowanych składników aktywnych, które redukują stres oksydacyjny, głęboko nawilżają i poprawiają kondycję skóry, co w konsekwencji daje oczekiwany efekt estetyczny.

Umów wizytę
booster przeciwstarzeniowy
Trójwymiarowe odmłodzenie skóry

Rrs Ha

RRS HA Injectable jest produktem regenerującym, nawilżającym i opóźniającym starzenie się skóry, o działaniu pobudzającym skórę dojrzałą z oznakami zmęczenia i utraty napięcia oraz zmarszczkami do regeneracji. Sprawdza się zwłaszcza w przypadku skóry osób palących, skóry dojrzałej i pozbawionej energii oraz skóry osób narażonych na stres lub zamieszkujących tereny o wysokim poziomie zanieczyszczenia. RRS HA to produkt oparty na kwasie hialuronowym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi. Formuła jest zaprojektowana do mezoterapii wymagającej okolicy oka. Ma działanie antyoksydacyjne.

Umów wizytę

Karisma

Wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny. Z myślą o takich osobach dostępnych jest coraz więcej zaawansowanych technologicznie kosmetyków i preparatów medycyny estetycznej, które pomagają osiągnąć doskonały i naturalny wygląd.. Jednym z nich jest stymulacja kolagenu KARISMA. KARISMA pozwala zredukować zmarszczki i bruzdy. Biostymulator opracowany został na bazie kolagenu typu I, który pozyskiwany jest dzięki nowoczesnym i innowacyjnym metodom inżynierii genetycznej z nici jedwabnych. Posiadają one przywrócić doskonałą jędrność oraz elastyczność. Sposób wytwarzania sprawia, że preparat jest czysty, dzięki czemu nie wywołuje alergii na substancje, nie jest też traktowany przez organizm jako ciało obce.

Umów wizytę
naturalny kolagen z kwasem hialuronowym
Nici biostymulujące z kwasu polimlekowego do bezoperacyjnego liftingu skóry

Nici Screw z kwasem polimlekowym

Nici biorewitalizujące PLLA służą do głębokiej redermalizacji skóry i efektywnej odnowy włókien podporowych skóry. W ciągu kilku miesięcy od implantacji ulegają rozpuszczeniu, ale efekty są widoczne przez 2-3 lata. Dzieje się tak, ponieważ kwas polimlekowy silnie stymuluje skórę do odbudowy własnego kolagenu, tworzenia nowych, własnych komórek i włókien, powodując tym samym przyrost tkanek i silne wypełnienie zmarszczek. To leczenie nie tylko objawów, ale też przyczyn starzenia się. Rezultatem zabiegu jest naturalne zagęszczenie skóry, i odbudowa jej objętości, które zanikła w skórze na przestrzeni lat.

Umów wizytę

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe, jest preaparatem uzyskiwanym z krwi pacjenta. Wykluczamy tym samym możliwość wystąpienia jakiegokolwiek odrzucenia podanej substancji. Nie występuje ryzyko wystąpienia alergii. Zabieg jest w stu procentach bezpieczny. Osocze bogatopłytkowe przygotowujemy poprzez pobranie niewielkiej ilości krwi pacjenta do probówek. Następnie probówki są umieszczane w specjalnej wirówce, dzięki której zostają oddzielone czerwone krwinki od osocza. Otrzymane osocze zostaje podane pacjentowi metodą iniekcji, czyli jest wstrzykiwane pod skórę. Przy zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, wykorzystujemy naturalną zdolność krwi do regeneracji. Znajdujące się w osoczu płytki krwi, przyśpieszają regenerację skóry , aktywują procesy tworzenia oraz naprawy tkanek i pobudzają naczynia krwionośne poprawiając przy tym mikro-krążenie. Skoncentrowane w osoczu płytki krwi uwalniają szereg niezbędnych do regeneracji skóry czynników wzrostu.

Umów wizytę
naturalne wypełnienie zmarszczek i wygładzenie skóry
Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoza

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Umów wizytę

Vitaran pod oczy

Zabieg VITARAN to innowacyjny stymulator tkankowy powodujący głęboką odnowę i biorestrukturyzację skóry. Podstawą preparatu są polinukleotydy (PDRN). Polinukleotydy są małymi fragmentami kwasów nukleinowych DNA i RNA, naturalnego pochodzenia, występujące we wszystkich organizmach, kompatybilne z ludzkim organizmem. Zabieg VITARAN działa trzykierunkowo, jako lifting, antyoksydacja oraz nawilżenie.

Umów wizytę
HP CELL VITARAN
Mezoterapia skóry głowy

Dr Cyj

Dr Cyj Hair Filler działa wielokierunkowo: hamuje wypadanie włosów, jednocześnie stymulując wzrost nowych włosów i rewitalizując skórę głowy oraz mieszki włosowe. Specjalnie dobrana formuła 7 peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym poprawia mikrokrążenie skóry głowy, a także stymuluje mieszki włosowe, przez co włosy stają się gęstsze i mocniejsze. Kwas hialuronowy nawilża skórę głowy i pielęgnuje ją.

Umów wizytę

RF

Innowacyjna Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako „nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów.

Umów wizytę
Radiofrekwencja mikroigłowa
Peeling węglowy laserowy

Peeling

Peeling węglowy laserowy, znany również jako peeling laserowy CO2, to innowacyjna metoda estetyczna stosowana w dermatologii i medycynie estetycznej do poprawy wyglądu skóry. Jest to rodzaj laserowego zabiegu usuwania warstw skóry, który ma na celu poprawę tekstury skóry, zmniejszenie zmarszczek, usuwanie blizn, a także usuwanie przebarwień.

Umów wizytę
Szkolenia
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Makijaż permanentny
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Kosmetologia estetyczna
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Przedłużanie włosów
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Powiększanie ust
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Wolumetria
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Usuwanie zmarszczek
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Szkolenia
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Makijaż permanentny
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Kosmetologia estetyczna
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Przedłużanie włosów
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Powiększanie ust
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Wolumetria
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext
Usuwanie zmarszczek
My Marquee Subtext
XTREME
My Marquee Subtext

Piękno na raty

U nas płatność za zabiegi rozłożysz na RATY - Wystarczy smartfon i dowód